بیمه بیدار | وارد شوید | ثبت نام کنید

ارسال سفارش

دسته‌بندی: دسته‌بندی نشده
تاریخ: ۲ خرداد ۱۴۰۰
بازدید: 700

دو روش حمل و نقل (پست پیشتاز و تیپاکس) در وب سایت درنظر گرفته شده که مصرف کننده با توجه به نیاز خود می تواند یکی از این روش ها را انتخاب کند و مصرف کننده موظف است در این امر نهایت دقت را به خرج دهد.
هزینه‏‌هایی از قبیل بسته بندی، ارسال و بیمه حمل کالا بسته به شرایط فروش در فرم سبد خرید اطلاع‌ ‏رسانی می‏ شود و به صورت جداگانه محاسبه می شود.
زمان تقریبی تحویل سفارشات در توضیحات هر یک از روش های ارسال ذکر شده است و کاربران باید توجه داشته باشند که زمان محاسبه شده از لحظه ی ارسال و تحویل کالا به شرکت حمل و نقل مربوطه محاسبه شده و ربطی به زمان ثبت سفارش ندارد. همچنین در صورت هرگونه تاخیر در تحویل سفارش از طرف شرکت حمل و نقل هیچگونه تعهدی برعهده فروشگاه نبوده و صرفا شرکت حمل ونقل باید پاسخگو باشد. ولیکن فروشگاه در قبال پیگیری سفارشات تا اطمینان از رسیدن به دست مصرف کننده متعهد می باشد.
سفارشاتی که معین شده به شرکت پست تحویل داده شوند باید در روزهای عادی نهایتا تا ساعت 12 و در روزهای پنجشنبه نهایتا تا ساعت 11 ثبت و تکمیل شوند در غیر اینصورت ارسال سفارش به اولین روز کاری بعدی موکول می شود.
در صورتیکه شرکت حمل و نقل مربوطه دارای خدمات بیمه ای باشد فروشگاه کلیه سفارشات ارسالی را تا سقف مبلغ ممکن بیمه می نماید تا نگرانی از بابت خسارت احتمالی برای مصرف کننده وجود نداشته باشد.
فروشنده متعهد است با رعایت سیاست های معین ارسال کالا سفارش را در مکان و زمان مشخص تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان و زمان تعیین شده، فروشنده هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.
رسیدگی به کلیه سفارشات ثبت شده خارج از ساعات کاری و در زمان تعطیلات رسمی در اولین روز کاری پس از آن صورت خواهد پذیرفت.
نحوه دریافت سفارشات

با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات و تحویل به شرکت‌‏ های حمل و نقل معتبر بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است، ولیکن برای رفاه حال مشتریان عزیزدر صورت بروز اشکال ، فروشگاه بیمه بیدار در قبال سلامت مرسوله ارسالی به دست مصرف کننده خود را متعهد می داند پیگیری ها و هماهنگی های لازم را با شرکت های حمل و نقل انجام دهد.
در صورتی که آسیب ‏های ناشی از حمل و نقل در لحظه قابل مشاهده است و یا بسته بندی کالا در زمان حمل دچار آسیب شده است، مصرف کننده موظف است از تحویل گرفتن مرسوله خودداری نماید تا جهت بررسی و ارسال مجدد به فروشگاه عودت شود. در صورت دریافت کالا هیچگونه ادعایی از جانب مشتری قابل پذیرش نیست و امضاء مشتری بمنزله دریافت صحیح و سالم کالا تلقی می گردد.

برچسب‌ها:

دیدگاه‌ها

بیمه بیدار، مرکز خرید انواع کتاب آموزش فروش بیمه. فروشگاه اینترنتی کتاب بیمه بیدار مرجع تخصصی معرفی و فروش اینترنتی کتاب بیمه در ایران است
تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم بیمه بیدار می باشد.
Copyright © 2018-2022 BimeBidar.ir