بیمه بیدار | وارد شوید | ثبت نام کنید

تبدیل شدن به یک نماینده بیمه عمر

دسته‌بندی: مقاله
تاریخ: ۲۶ آذر ۱۴۰۰
بازدید: 501

تنها تعداد کمی از صنایع خارج از صنعت خدمات مالی وجود دارند که این پتانسیل را برای متخصصان نسبتاً بی‌تجربه فراهم می‌کنند تا در اولین سال استخدام خود درآمد قابل توجهی کسب کنند.

 از این رو در صنعت خدمات مالی، مشاغل کمی وجود دارد که به تازه واردان فرصت کسب درآمد به اندازه یک نماینده بیمه عمر را می دهد. در واقع، یک نماینده بیمه سخت کوش می تواند در اولین سال فروش خود بیش از 100 میلیون تومان درآمد کسب کند.

اما، موفقیت به عنوان یک نماینده بیمه بدون هزینه به دست نمی آید. این یک رشته سخت کاری است و اکثر شرکت کنندگان زودتر از اینها خسته می شوند. 

نمایندگان بیمه کلمه “نه” را بسیار بیشتر از شنیدن کلمه “بله” می شنوند. و غیر معمول نیست که کلمه “نه” با مقدار زیادی فحاشی و ضرب المثل در چهره ارائه شود. علاوه بر این، بسیاری از مردم به نمایندگان بیمه بی توجهی می کنند: برخی از مردم حتی آنها را با شیادان تجلیل شده یکی می دانند. اما، برای کسانی که می توانند نه شنیدن و رد کردن پیشنهاد بیمه عمر را از طرف مردم تحمل کنند و انعطاف پذیری یک نماینده بیمه عمر در این شرایط می تواند کارمزد عالی در پی داشته باشد که ارزش تلاشش را داشته باشد.

نمایندگان بیمه انگیزه دارند تا آنجایی که می توانند معقولانه بفروشند .

صنعت خرده فروشی بیمه عمر صنعت آسانی برای نفوذ یا موفقیت در آن نیست. طبق آمار اداره آمار کار (BLS)، 409950 نماینده بیمه عمر در ایالات متحده در سال 2020 وجود داشت. با جمعیت ایالات متحده کمی بیش از 332 میلیون نفر در آوریل 2020، اندازه صنعت بیمه عمر به ازای هر 1234 نفر یک نماینده ارائه می دهد.این محیط بسیار رقابتی برای رفع نیازهای بیمه عمر آمریکا مناسب است، اما می تواند ثابت کند که محیط سختی برای یک نماینده جدید است که معمولاً از طریق کمیسیون از فروش امرار معاش می کند. از این رو در کشور خودمان ایران فرصتی مثال زدنی است که هنوز نمایندگان حرفه ای بسیار کم داریم و فضای رشد عالی فراهم میباشد.

فروش بیمه عمر

برای فروش بیشتر بیمه عمر نسبت به رقبا، یک نماینده باید قبل از جلسه مذاکره نیازهای مشتری را در نظر بگیرد و زبان آنها را به گونه ای هدایت کند که نیازهای مشتری را با مزایای محصولات مرتبط کند.

admin bimebidar

دیدگاه‌ها

بیمه بیدار، مرکز خرید انواع کتاب آموزش فروش بیمه. فروشگاه اینترنتی کتاب بیمه بیدار مرجع تخصصی معرفی و فروش اینترنتی کتاب بیمه در ایران است
تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم بیمه بیدار می باشد.
Copyright © 2018-2022 BimeBidar.ir