بیمه بیدار | وارد شوید | ثبت نام کنید

مزایای داشتن اپلیکیشن بیمه بیدار

دسته‌بندی: روش مطالعه , مقاله
تاریخ: ۲۵ آذر ۱۴۰۰
بازدید: 933

آیا می دانستید برنامه ای وجود دارد که میتوانید به وسیله آن تمام بیمه شدگان خود را درون گوشی موبایلتان نگهداری کنید؟

قبل از نیاز به تماس اضطراری با بیمه شدگانمان بهتر نیست شماره  و اطلاعات آنان را درگوشی موبایلمان داشته باشیم؟

اگر آمارفروش در شاخه های مختلف بیمه ای خود را با یک نگاه ببینید میزان قوت و ضعف در شاخه های مختلف بیمه ای عاملی برای تقویت هرچه بهتر فروش به حساب می آید؟

اگر سیستمی باشد که بیمه شدگان ما را دسته بندی کند نظم و سهولت در کار حفظ می شود؟

و اگر این سیستم به صورت هوشمندانه و اتوماتیک اقساط بیمه شدگان را با ارسال پیامک از خط موبایل نماینده بیمه انجام دهد آیا ارتباط بین نماینده بیمه و مشتری تا حد زیادی حفظ می شود؟

در سالروز تولد بیمه شدگان با ارسال پیامک تبریک به صورت اتوماتیک از خط موبایل نماینده چقدر در ذهن بیمه شدگان خود ماندگار می شوید؟

و کلی امکانات موردنیاز یک نماینده از جمله سیستم هدف گذاری جهت دست یابی به فروش های عالی همه و همه در اپلیکیشن هوشمند بیمه بیدار .

با داشتن اپلیکیشن بیمه بیدار زمان بیشتری می توان آزاد کرد جهت فروش های بعدی و مراقبت از بیمه گذاران را به بیمه بیدار واگذار کرد.

آموزش رمز موفقیت در هر کسب و کاریست داشتن یک محیط آموزشی داخل گوشی موبایل  جهت بهتر معرفی کردن بیمه لازم و ضروری است که این امکان هم در اپلیکیشن بیمه بیدار فراهم می باشد .

پل های ارتباطی با ما:

موبایل:09398185729

ایمیل:  bimebidar@gmail.com

www.bimebidar.ir

آموزش های فروش و بازاریابی در بیمه بیدار

همیشه شاه کلید موفقیت در هر زمینه ای اولین قدم آموزش دیدن و تمرین همان آموزش به دست یابی به مهارت است و هر شخصی مهارتی را کسب نماید وارد قلمرو حرفه ای های آن صنعت شده است، حرفه ای شدن با کسب مهارت امکان پذیر است که در قسمت آموزش های بیمه بیدار میتوانید به این مهم دست یابید.

دیدگاه‌ها

بیمه بیدار، مرکز خرید انواع کتاب آموزش فروش بیمه. فروشگاه اینترنتی کتاب بیمه بیدار مرجع تخصصی معرفی و فروش اینترنتی کتاب بیمه در ایران است
تمامی حقوق این سایت متعلق به تیم بیمه بیدار می باشد.
Copyright © 2018-2022 BimeBidar.ir